Golfové turnaje

To nejlepší místo pro Váš turnaj

Hledáte možnost jak získat nové obchodní partnery, zviditelnit Vaši společnost nebo odměnit stávající klienty či zaměstnance? Uspořádání golfového turnaje je ideální řešení. V krásném, pohodovém prostředí golfového areálu Nová Amerika a na čerstvém vzduchu se obchodní kontakty utužují daleko lépe, než ve stereotypu všedního dne Vaší kanceláře. 

turnaj

Dvě mistrovské devítky jsou Vám plně k dispozici a je jen na Vás, kterou si zvolíte pro Váš turnaj! 

The Bohemian Garden - zde si užijete každou ránu!

Maple Hills - objevíte tu pravou krásu golfu!

 

Na Nové Americe se Vám nestane, že by Vám hřiště zevšednělo, každý den, každý rok si můžete vybrat ze dvou hřišť různých obtížností.


NOVÁ AMERIKA GOLF RESORT  

 Ideální místo pro vícedenní turnaje:

 

  18-jamkové golfové hřiště ve vynikající kvalitě

***

 2 mistrovské devítky s rozdílnou obtížností

***

 Osvětlené tréninkové zázemí s kavárnou

***

 Kvalitní ubytování po rekonstrukci 

***

 Vynikající restaurace v anglickém stylu

***

Příjemné posezení na nádvoří s venkovním grilem

***

 Dobový vinný sklípek pro degustace vín

***

Rozmanitá nabídka služeb

 

Ohledně dotazů týkajících se ověření volných termínů nebo kalkulací, kontakujte prosím:

Lenka Fikejzová
Mob.: +420 603 584 384
E-mail: lenka.fikejzova@novagolf.cz


bannerNová Amerika - ideální místo pro Vaše školení   Využijte kvalitního a variabilního zázemí pro své firemní a společenské akce i Vy!  školící prostory s kapacitou až 70 osob 200 parkovacích míst přímo v areálu  špičkové cateringové služby kvalitní technické vybavení  stylové ubytování  Wi-Fi připojení  Areál Nová Amerika - ideální řešení pro vaše školení, semináře, výjezdní zasedání a další firemní akce nejen v Královehradeckém kraji. Školící prostory zahrnují hlavní školící sál s kapacitou až 70 osob, střední salónek, 2 menší salónky, restauraci, bar a stylový vinný sklep. Toto komplexní zázemí je spolu s hotelem, restaurací a velkokapacitním parkovištem vhodné pro všechny druhy seminářů, konferencí a školení stejně tak jako i firemních nebo soukromých akcí a večírků.   Proč udělat akci v areálu Nová Amerika výjimečné prostředí  komplexní zázemí a služby  příjemný a funkční design, technické vybavení catering na vysoké úrovni "na klíč" široká nabídka teambuildingových aktivit vysoká variabilita konferenčních prostor lokalita: 25 min z Hradce Králové, 30 min z Trutnova, 40 min z Pardubic, 60 min z Prahy profesionální, zkušený a ochotný personál   S dotazy na volné termíny školících a ubytovacích kapacit nebo kalkulace se prosím obraťte na: Mob.: +420 603 584 384 E-mail: info@novagolf.cz   ... více