PRUHY a ČTVERCE

Milí členové, milí hráči,


půlka prázdnin je za námi a počasí je oproti loňskému roku krásně shovívavé. Jak je patrné z úplně čerstvých a lehce předbouřkových fotografií, hřiště je v bezvadné kondici a ukázkově posekané do pruhů a kostek.


Už tuto sobou nás čeká poslední letošní svatba. Dojde tedy k omezení výběru tee time na hřišti Maple Hills v čase od 9:00 do 12:30, po celý den budou prostory dvora a restaurace sloužit svatebnímu veselí. Otevřeme však provizorní kavárničku na driving range, kde Vás k odbavení Vašich her bude s nadšením očekávat Lucka. Děkujeme za pochopení.

 

Golfové radovánky si u nás budete moci vychutnat především 21. 8., kdy tu pořádáme další z turnajů Královské golfové tour, při níž můžete změřit svou znalost zdejšího hřiště se členy spřátelených hřišť z Mladých Buků a Myštěvsi a ukázat jim, jak se to u nás má hrát Úžasný.

Odměnou budou nejen vouchery dle výběru na blízká či vzdálená hřiště, ale především můžete získat cenné body do řebíčku a účastnit se tak klání o hodnotnou cenu od sponzora tour – kterým je: AUTOCENTRUM JIČÍN zastoupené panem Jaroslavem Richterem.

 

Doufáme, že se Vám podaří najít čas a přijdete si zahrát nejen 21. 8. ale i v neděli, v pondělí, v úterý, ve středu ….:) vždyť, kancelář neuteče....


My jsme tu pro Vás.


S pozdravem


Stephan Friedreich