24. 10. 2016

Vážení a milí golfisté,

všem chceme poděkovat za krásnou sezonu v roce 2016!

 

Odehrál se letošní poslední turnaj v sobotu 22.10.2016 Greenkeeper – open 2016.

Bylo to krásné zakončení letošní sezony a my moc děkujeme za tak hojnou účast.

V první kategorii 0 -16,9 HCP se na prvních třech pozicích umístili :

1) Havelka František

2) Jirka Vladimír

3) Kadeřávek Vladimír

V druhé kategorii 17 – 54 HCP první tři místa obsadili:

1) Hozák David

2)Fejgl Lukáš

3) Jakubík Aleš.

Tímto ještě jednou gratulujeme výhercům a děkujeme všem zúčastněným. 

 

Dále se chceme i rozloučit v letošní sezóně 2016, která potrvá do 6.11.2016 a od 7.11.2016 bude Nová Amerika uzavřena.

Za personál mohu říct, že se nám bude stýskat, ale věřím, že si přes zimu odpočineme a v březnu 2017 se na Vás budeme těšit zcela v novém pojetí.

Doufáme, že nám zachováte věrnost, přízeň a budeme se moct těšit opět na veselé přivítání našich členů a hostů NA. 

 

Přejeme všem krásnou zimu, klidné přežití svátků a na jaře 2017 opět naviděnou. 

 

Team Nová Amerika


05. 08. 2016

Milí členové, milí hráči,


půlka prázdnin je za námi a počasí je oproti loňskému roku krásně shovívavé. Jak je patrné z úplně čerstvých a lehce předbouřkových fotografií, hřiště je v bezvadné kondici a ukázkově posekané do pruhů a kostek.


Už tuto sobou nás čeká poslední letošní svatba. Dojde tedy k omezení výběru tee time na hřišti Maple Hills v čase od 9:00 do 12:30, po celý den budou prostory dvora a restaurace sloužit svatebnímu veselí. Otevřeme však provizorní kavárničku na driving range, kde Vás k odbavení Vašich her bude s nadšením očekávat Lucka. Děkujeme za pochopení.

 

Golfové radovánky si u nás budete moci vychutnat především 21. 8., kdy tu pořádáme další z turnajů Královské golfové tour, při níž můžete změřit svou znalost zdejšího hřiště se členy spřátelených hřišť z Mladých Buků a Myštěvsi a ukázat jim, jak se to u nás má hrát Úžasný.

Odměnou budou nejen vouchery dle výběru na blízká či vzdálená hřiště, ale především můžete získat cenné body do řebíčku a účastnit se tak klání o hodnotnou cenu od sponzora tour – kterým je: AUTOCENTRUM JIČÍN zastoupené panem Jaroslavem Richterem.

 

Doufáme, že se Vám podaří najít čas a přijdete si zahrát nejen 21. 8. ale i v neděli, v pondělí, v úterý, ve středu ….:) vždyť, kancelář neuteče....


My jsme tu pro Vás.


S pozdravem


Stephan Friedreich


18. 07. 2016

Kdo z Vás neodolá rosou zkropenému hřišti, vůni ranní trávy a východu slunce nad horami, přihlaste se na http://www.cgf.cz/TournRegister.aspx?IDTournament=487284199

 

Sejdeme se k ranní kávě a koláči na drivingu ve 4:40  - slovy - ČTYŘI HODINY, ČTYŘICET MINUT abychom společně v 5:12 odstartovali CANONem boj s vlastním tělem i hlavou:) abychom své snažení po zásluze odměnili bohatou snídaní s prvky oběda tzv. BRUNCHem. Startovné pro tento výjimečný zážitek je 300,- Kč na osobu včetně opravdu ranní kávy, chlebu a pomazánky pro zájemce na cestu a brunche.

A kdo by rád spal co nejdéle - je tu expresní nabídka na ubytování za 300,- Kč / noc / hráč (člen)  a to ještě není všechno! Kdo tu bude z pátka na sobotu spát může pátek večer před turnajem ochutnat naše burgery, klobásy, žebra, kuřecí prsíčka, lososa, piadiny, caesar salát, bramborový salát, coleslaw a domácí pečivo a to vše co se do něj vejde (all you can eatza neuvěřitelných 300,- Kč / hráč (člen).

 

Těším se na viděnou kdykoliv ale obzvlášť v sobotu ve 4:40 :)

Váš

Stephan