Hotel Nová Amerika

malebná krajina krkonošského podhůří

Hotel Nová Amerika, který je umístěn v malebné krajině krkonošského podhůří, vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou. Stylový hotel vznikl rekonstrukcí statku ze 17. století a jeho celkové zařízení dokonale ladí s atmosférou zdejšího kraje.

uvod hotel

 

Hotel Nová Amerika vám nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích, které jsou vybaveny vlastní koupelnou a LCD TV. Wi-Fi připojení ve společných prostorách ZDARMA.

Hotel Nová Amerika disponuje 26 vybavenými pokoji s celkovou kapacitou 56 lůžek. Součástí hotelu Nová Amerika je nadčasová restaurace Nová Amerika a variabilní konferenční prostory pro každou příležitost.

Hotelová recepce vám ráda poskytne informace nejen o hotelu a přilehlém Golf Resortu, kde si jako hosté hotelu můžete vyzkoušet tento oblíbený sport za zvýhodněných podmínek, ale i o aktivitách, které jsou dostupné v blízkém okolí hotelu. Personál recepce je pro vás samozřejmě k dispozici každý den pondělí - pátek od 8:30 do 19:00 hod, sobota - neděle od 7:30 do 19:00 hod.

Klasifikace pokojů

18 dvoulůžkových  pokojů

  • komfortní moderní design, úložné prostory, LCD TV, vlastní sociální zařízení a sprchový kout

 

101

6 dvoulůžkových pokojů s přistýlkou

  • komfortní moderní design, úložné prostory, LCD TV,vlastní sociální zařízení a sprchový kout

301

1 apartmán

  • komfortní moderní design, LCD TV, vlastní sociální zařízení a sprchový kout, oddělená ložnice a šatna, obývací čast s možností využítí jako druhá ložnice


apartmankoupel

1 apartmán s terasou

  • komfortní moderní design, LCD TV, vlastní sociální zařízení a sprchový kout, oddělená ložnice a šatna, obývací čast s možností využítí jako druhá ložnice, terasa s krásným výhledem

 

 apartman 2apikapart- tears

 

Hotel Nová Amerika disponuje dvoulůžkovými pokoji, ale také dvěma apartmány pro náročnější klienty. Některé dvoulůžkové pokoje je možné propojit a vznikne tak ideální pokoj pro rodinu s dětmi nebo skupinu přátel. V ceně každého ubytování je hotelová snídaně, servírovaná od 7:30 do 10:00 hodin.

Hotel Nová Amerika disponuje vlastním hotelovým parkovištěm, které je pro hosty resortu ZDARMA.

Hosté hotelu Nová Amerika mají možnost za zvýhodněných podmínek vyzkoušet si golf nebo si zajistit lekci s golfovým profesionálem. Více informací o golfových možnostech vám poskytne naše recepce.

Dále pro hotelové hosty máme k dispozici ZDARMA: různé druhy míčů, pálky na stolní tenis, badmintonové a pétanque sady, stolní hry, hole na Nordic Walking apod.

pohled

V blízkém okolí Hotelu Nová Amerika můžete navštívit významnou barokní památku - hospital Kuks, pro rodiny s dětmi doporučujeme ZOO ve Dvoře Králové nad Labem a v nedaleké Jaroměři najdete letní koupaliště, historické náměstí a spoustu kaváren, barů a restaurací. Okolo hotelu vede také cyklostezka, po které je možné se dostat mimo jiné do Kuksu a odtud až do Hradce Králové (tento okruh cyklostezky má přes 37 km). Osoby s onemocněním pohybového ústrojí nebo zkrátka jen unavené po sportovním výkonu určitě ocení lázně Velichovky, kde se přenesete do světa klidu a odpočinku a vaše tělo i mysl získá zpět ztracenou energii.